Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 23:21:38

П'яний мопедист пропонував хабар поліцейським в розмірі 5000 гривень

30.10.2018   08:06

29 жовтня в Носівському районі село Коробчине в поле зору правоохоронців потрапив мопедист, який порушив правила дорожнього руху та до того ж перебував за кермом напідпитку. Коли поліцейські почали складати протокол, порушник вирішив відкупитися.

Поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили 57-річного місцевого жителя, який керував мопедом "Дельта" без шолома. Під час перевірки документів правоохоронці помітили, що кермувальник має явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Під час складання адміністративного протоколу за статтею 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушник, намагаючись уникнути відповідальності, запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду у розмірі 5000 гривень. Чоловіка декілька разів попередили про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди посадовій особі, однак водій наполягав на своєму.

Через таку пропозицію довелося викликати слідчо-оперативну групу, працівники якої вже задокументували кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Усі неправомірні дії водія мопеду зафіксовано на нагрудний відео реєстратор, а у слідчих — достатньо доказів, аби кримінальне провадження невдовзі скерувати до суду.

Кожен, хто переступає межу Закону, повинен відповідати за свої вчинки.
За скоєне відповідно до санкції статті чоловіку загрожує покарання у виді штрафу до дванадцяти з половиною тисяч гривень або обмеження волі на строк до чотирьох років.


Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини