Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 15:04:50

Обговорили подальшу долю РЛП "Ялівщина"

18.10.2018   09:47Агенцiя

17 жовтня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів робочу нараду, на якій було розглянуто звернення Валентини Седячко щодо розробки рекомендацій про доопрацювання проекту «Детальний план території. Функціонувально-планувальна організація території лісопарку «Ялівщина».

У заході взяли участь більшість від складу робочої групи з питання створення РЛП «Ялівщина», утвореної обласною радою в 2012 році, зокрема, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Василь Новак, директор комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Володимир Свердлов, заступник директора КП «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму» обласної ради Ігор Коваленко та представники громадськості.

Валентин Мельничук зазначив, що до обласної ради звернулася голова комітету з питань реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини» Валентина Седячко з пропозицією провести нараду з метою розробки рекомендацій стосовно доопрацювання проекту «Детальний план території. Функціонувально-планувальна організація території лісопарку «Ялівщина».

Як було відзначено, лісопарку «Ялівщина», як категорії об'єкту, на сучасному етапі не має, оскільки на основі лісопарку «Ялівщина» (за клопотанням Чернігівської міської ради) рішенням Чернігівської обласної ради було створено регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», як об'єкт природно-заповідного фонду Чернігівської області.

Учасники засідання у своїх виступах акцентували увагу на історії заснування та межах створеного парку, правових аспектах функціонування РЛП «Ялівщина», його фінансовій складовій та інше.

У свою чергу, заступник директора КП «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму» обласної ради Ігор Коваленко передав матеріали від Департаменту культури і туризму, національностей і релігій ОДА та наголосив, що приблизно на 86 га території парку знаходяться археологічні пам'ятки історії державного значення і тому заборонено проводити будь-які будівельні роботи без погодження з органами охорони культурної спадщини, на Городищі - без дозволу Міністерства культури України. Водночас будівництво дозволено тільки після повномасштабних археологічних досліджень за погодженням, і будь-які роботи в межах цих територій проводяться тільки виключно з дозволу органів охорони культурної спадщини.

У ході обговорення зазначеного питання стосовно організації планування території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», присутні вирішили підготувати лист-звернення до Чернігівської міської ради щодо необхідності вирішення ситуації із призупиненням розробки технічної документації із землеустрою для РЛП «Ялівщина», обслуговуванням території регіонального парку аби в подальшому забезпечити його належне функціонування.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.