Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 16:00:57

Переможець тендеру поставив місту дешеві вуличні світильники, третина яких вже перегоріли

10.10.2018   10:00

Опрацювати чітку інформацію про фактичну наявність освітлення в житловій зоні – як на центральних вулицях, так і на між квартальних територіях - таке завдання поставив перед Управлінням економічного розвитку міста та Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко. Завдання дане на щотижневій розширеній міській нараді 9 жовтня.

Принагідно міський голова поінформував про перебіг історії з вуличними світильниками, придбаними містом у фірми з Черкас.

- Підприємство, за яке дуже просили окремі "діячі", дійсно поставило світильники по дуже низькій ціні. Але щодо цих світильників фахівці висловлювали застереження: казали, що вони «розігнані», тобто в них штучно піднята яскравість, це може призвести до швидкого вигорання. Втім у технічному завданні під час оголошення тендеру передбачити це було складно. Запропонувавши нижчу ціну, це підприємство перемогло у тендері. Далі, у ході виконання робіт, з’ясувалося, що поставлені світильники все-таки не відповідають технічним вимогам через відсутність передбаченої в них захищеності блоку живлення від вологи. Через це управління ЖКГ не прийняло світильники на баланс. Цей спір перейшов далі у судову площину, і наразі остаточного вирішення не має", - повідомив Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив на тому, що юридичний відділ міської ради має зробити все можливе для активного наступу в судах на недбайливого підрядника.

- Адже за ті неповні два роки, що ці світильники змонтовані в нашому місті, з них перегоріли вже 30%. Але ж тільки гарантійний термін на них мав бути не менше 5 років, - підкреслив міський голова, заначивши, що з цього негативного досвіду треба зробити висновки і не повторювати помилок.

- Вважаю: більше уваги потрібно приділяти формулюванню технічних вимог і умов відповідальності, дивитися на виробника: хто і що він. Зокрема, необхідні вимоги щодо наявності в нього досвіду виробництва цієї продукції, кількісних показників, наявності виробничих потужностей. Якщо тільки Антимонопольний комітет це пропустить, - зазначив міський голова, - Я думаю, треба узагальнити такі результати закупівель по всій Україні та зробити з цього висновки.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини