Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 11:44:32

Винного у скоєнні смертельного ДТП засудили до 5 років позбавлення волі

10.10.2018   08:30Агенцiя

Вироком Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області 28-річного чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Доведено, що у червні цього року водій, керуючи автомобілем «Mersedes-Benz 300E», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не вибравши безпечної швидкості та не врахувавши стан дорожнього покриття, не впорався з керуванням автомобілем та зіткнувся з придорожнім деревом.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди один з пасажирів отримав тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості, інші двоє  - загинули.

У ході судового розгляду обвинувачений визнав свою вину у повному обсязі.

Врахувавши усі обставини справи та послідовну позицію прокурора, суд призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини