Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 10:07:21

Справжня стрілянина на Ніжинському Покровському ярмарку або пістолет – як аргумент у черзі на атракціон

08.10.2018   11:46

З 4-го по 7-ме жовтня місто розважалося на вже традиційному Покровському ярмарку. Вдень і вночі бажаючі повеселитися могли скористатися численними варіаціями відпочинку: концертна та шоу-програма, дитячі атракціони та справжній луна-парк для любителів екстріму.

У парку Шевченка було встановлено одразу декілька перехоплюючих подих «дорослих» атракціонів, де можна було полоскотати собі нерви. Однак деяких спецефектів додали і самі відвідувачі «парку розваг». Спецефектів ціною від трьох до семи років позбавлення волі…

Так, у суботу 6 жовтня близько пів на десяту вечора між двома молодими чоловіками виник конфлікт. І що ви думаєте стало приводом ? – місце у черзі на атракціон встановлений у парку Шевченка міста! Один із учасників конфлікту, після застосування відносно свого опонента «міцного слівця» вирішив перейти до більш «вагомих» аргументів та дістав пістолет. Незважаючи на те, що поруч було безліч інших людей, які могли постраждати, 32-річний чоловік здійснив постріл у бік несхильного поступатися місцем у черзі опонента. Куля потрапила йому у руку.

Стрілка було одразу затримано поліцією, а знаряддя злочину – пристрій схожий на травматичний пістолет – вилучено для експертного дослідження. Потерпілому надано необхідну медичну допомогу. Тепер на згадку про ярмарок у нього залишиться шрам на руці. А от самовпевненому хулігану-екстремалу вже повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство вчинене із застосуванням зброї). Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.


Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини