КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" відзначає свій 70-річний ювілей
Одна із провідних установ охорони здоров’я не лише Чернігівщини, а й всієї України – КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» відзначає свій 70-річний ювілей.
Привітати колектив закладу до Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, де проходили урочистості, завітали голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, народні депутати України, представники депутатського корпусу обласної ради, колеги-медики з Чернігівщини та різних куточків України, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області, благодійники, партнери, вдячні пацієнті та громадськість.
Першим слово мав головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, головний онколог області, кандидат медичних наук, доцент, член Європейської та Міжнародної асоціацій онкологів, заслужений лікар України Валерій Зуб, який розповів про основні аспекти діяльності закладу, спрямованої нанадання кваліфікованої стаціонарної та консультативної поліклінічної допомоги населенню і здійснення методичного керівництва організацією протиракової боротьби в області.
Після цього присутні переглянули відео про історію та сьогодення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру та роботу його колективу.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм з нагоди 70-річчя заснування Чернігівського обласного онкологічного диспансеру та онкологічної служби області Ігор Вдовенко вручив почесні грамоти та відзнаки обласної ради лікарю-гематологу гематологічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Діні Дворак, колишньому головному лікарю, який з 1993 по серпень 2015 року очолював Чернігівський обласний онкологічний диспансер, Володимиру Зотову, лікарю хірургу-онкологу Прилуцької центральної районної лікарні Віктору Кононенку, лікарю –районному онкологу Менської центральної районної лікарні Стефанії Серавіній. Окрім того подяки обласної ради із рук керівника отримали лікар-онколог Козелецької центральної районної лікарні Андрій Ієвлев та завідувач мамологічного відділення з реконструктивно-пластичною хірургією Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Сергій Поленков.
Щирі вітання та вдячність медикам, які рятують людські життя та дають віру і надію на краще, висловили Наталія Романова та Владислав Атрошенко, а також вручили з нагоди свята почесні нагороди облдержадміністрації та Чернігівської міської ради працівникам онкологічної служби області.
Артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та провідні музичні виконавці Чернігівщини подарували присутнім яскравий святковий концерт.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».