Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 липня, 02:16:24

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.10.2018   10:20Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 02 жовтня до 8:00 03 жовтня 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме:  5 дорожньо-транспортних пригод та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 6 осіб постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 5 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в с. Кинашівка Борзнянського району по вул. Кочубея о 20 год. 40 хв. 01 жовтня водій автомобіля ВАЗ-2105 (особа встановлюється) здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Борзнянської центральної районної лікарні;

- в с. Богданівка Прилуцького району о 09 год. 30 хв. 02 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-21063, здійснюючи розворот у зворотному напрямку, не впевнився у відсутності транспортних засобів та здійснив зіткнення з автомобілем "Chevrolet Aveo". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "ВАЗ-21063" та пасажир автомобіля "Chevrolet Aveo" отримали тілесні ушкодження;

- в м. Корюківка по вул. Шевченка об 11 год. 36 хв. 02 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2106" не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та здійснив наїзд на пішохода, який переходи проїжджу частину дороги в межах пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Корюківської центральної районної лікарні;

- в м. Сновськ по вул Ю. Костюченка біля будинку №34 близько 11 год. 40 хв.     02 жовтня водій мотоцикла, виконуючи маневр обгону автомобіля, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-2106". Внаслідок пригоди водій та пасажир мотоцикла отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Сновської центральної районної лікарні;

- в с. Любечанинів Козелецького району о 22 год. 26 хв. 02 жовтня водій автомобіля "Volkswagen Caddy" на заокругленій ділянці дороги, не справився з керуванням, виїхав на узбіччя та здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій автомобіля, 1969 року народження, від отриманих травм загинув на місці аварії.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС  України у Чернігівській області о 14 год. 30 хв. 2 жовтня знищено  1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 14 год. 15 хв. 01 жовтня по вул. Гагаріна, 17 в с. Дробишів Новгород-Сіверського району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  7-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 15 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 7 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  02 жовтня до 20 години 03 жовтня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень місцями невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 5-10º тепла, вдень 8-13º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень без опадів. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 7-9º тепла, вдень 11-13º тепла.

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини