Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 08:14:04

Відбувся семінар щодо застосування новітніх підходів в організації та здійсненні представницької діяльності прокуратури

02.10.2018   07:25Агенцiя

Реалізація прокурором конституційної функції представництва інтересів держави в суді є одним з дієвих інструментів поновлення прав держави.

З метою забезпечення порядку організації роботи на напрямі у прокуратурі області проведено навчально-методичний семінар на тему: «Новітні підходи до організації та здійснення представницької діяльності на захист інтересів держави».

У роботі семінару взяли участь працівники апарату прокуратури області, заступники керівників місцевих прокуратур, їх прокурори, відповідальні за вказаний напрям роботи.

Відкриваючи роботу семінару, заступник прокурора області Ігор Юшин довів до відома учасників семінару деяку практику Європейського суду з прав людини та наголосив на необхідності її застосування при реалізації представницької функції.

Попередив про персональну відповідальність за підготовку неякісних позовних заяв.

Також під час заходу обговорено зміни, внесені до Господарського процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства, Цивільного процесуального кодексу України та проблемні питання при підготовці відповідних процесуальних документів.

Враховуючи, що законодавством прямо не визначається, у чому саме можуть полягати «інтереси держави», а визначення наявності підстав для здійснення представництва (порушення або загрози порушення інтересів держави) покладено безпосередньо на прокурора, на семінарі розглянуто практичні питання, які виникають при подачі відповідних позовів до суду та поетапні шляхи їх вирішення.

Крім того, доповідачами звернуто увагу на особливості здійснення представництва інтересів держави в суді у земельній сфері, за матеріалами кримінальних проваджень, виконання судових рішень за позовами прокурорів.

Під час заходу, учасники обмінялися думками, поділилися досвідом та позитивними напрацюваннями.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.