Ніжинський відділ поліції ГУНП Чернігівської області отримав три поліцейські автомобілі
Арсен Аваков: ключовий показник успішної роботи поліцейського - це рівень довіри населення. Про це 25 вересня під час робочої поїздки на Чернігівщину повідомив міністр внутрішніх справ.

«Найближчим часом ми плануємо змінити критерії оцінки роботи поліцейського. У пріоритеті буде рівень довіри громади до правоохоронців. Другий індикатор - рівень розкриття злочинів. Якщо вам довіряє населення вашого регіону, значить ви працюєте правильно. Я прошу вас тримати постійний контакт із реальним громадянським суспільством», - зазначив Арсен Аваков.
Очільник МВС підкреслив, що кожен поліцейський - частина великого проекту реформи правоохоронного сектору.
«Ми змінюємо ментальність, підходи, методи і кадрове оснащення. У нас цей процес ускладнюютєься тим, що ми живемо у пострадянській країні із перехідною економікою і з агресією від РФ. Ми повинні однією рукою тримати оборону від зовнішнього агресора та кримінального світу, а іншою створювати умови тут в середині країни, аби стати сильнішими», - сказав він.
Арсен Аваков наголосив, що наразі на розгляді Парламенту знаходиться закон про кримінальні проступки, який значно полегшить роботу слідчих.
«Думаю, що найближчим часом Верховна Рада зможе проголосувати закон про кримінальні проступки, який допоможе роботі слідчих. Сподіваюсь, що до нового року закон вступить в силу. Це значно полегшить роботу слідства і дасть йому змогу сконцентруватися на більш серйозних справах», - наголосив міністр.
Арсен Аваков також повідомив, що МВС працює над додатковою програмою соціальної підтримки правоохоронців, зокрема поліцейських, гвардійців, прикордонників та рятувальників.
«У проекті Держбюджету ми заклади підвищення заробітної платні для рядового складу на 30%, а для деяких підрозділів навіть у 2 рази. Окрім цього ми працюємо над додатковою програмою соціального забезпечення. Це буде мотивувати особовий склад», - зауважив Арсен Аваков.
Міністр також нагородив поліцейських Чернігівської поліції відомчими відзнаками та цінними подарунками.
За інформацією Департаменту комунікації МВС України
Останні новини Чернігівщини
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.