Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 19:07:12

Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.07.2012   09:57

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 20 липня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі - Носівський район, с. Плоске, вул. Пушкіна, 3 - О 21 год. 50 хв. сталася пожежа неексплуатуємого житлового будинку (10х6 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено перекриття та покрівлю, пошкоджено стіни. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

Інші повідомлення:

О 19 год. 00 хв. внаслідок сильного вітру в смт Любеч Рікинського району сталося часткове падіння дерев на проїжджу частину дев’яти вулиць. Для надання допомоги комунальним службам залучався особовий склад ППЧ-39 смт Любеч.

Станом на 06 год. 00 хв. внаслідок складних погодних умов на території області порушено електропостачання у 4 н.п. Ріпкинського району. Електрозв’язок у 12 н.п.: Менський район – 1 н.п., Ріпкинський район – 4 н.п., Сосницький район – 1 н.п., Чернігівський район -3 н.п., Щорський район – 3 н.п. Відключено 8 АТС.
Відновлювальні роботи плануються на 20 липня 2012 р.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».