Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:10:28

Оперативники УБОЗу викрили організовану злочинну групу катів-вимагачів

20.07.2012   08:04Агенцiя

У Чернігівській області направлено на розгляд суду кримінальну справу, порушену за матеріалами працівників Управління боротьби з організованою злочинністю, стосовно організованої злочинної групи – жорстоких вимагачів.

Судом вирішуватиметься подальша доля кожного обвинуваченого, яким світить до 12 років позбавлення волі за вчинені тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Такий собі 28-річний чоловік спланував та організував діяльність злочинного формування до якого залучив кримінально “досвідчених”, раніше судимих, 55-ти й 24-річних знайомих. Розповівши про майбутні перспективи збагачення, та, розподіливши ролі, ватажок групи знайшов першу жертву.

Нею виявився мешканець міста Чернігова, який нещодавно поховав свою матір та з дня на день повинен був стати спадкоємцем квартири матері.

Одного дня учасники групи проникли до помешкання цього чоловіка та із застосуванням нехитрого методу – насилля, запропонували відмовитися від спадку на їх користь. Після довгих тортур, що продовжувалися упродовж двох тижнів, вони зломили не лише волю, а й тіло чоловіка.

За цей час члени рекет-групи встигли заволодіти паспортом постраждалого, свідоцтвом про смерть його матері, документацією на бажану квартиру та завдати своїй жертві тяжких тілесних ушкоджень.

Другу справу змовники розпочали реалізовувати паралельно, все в тому ж місті. Цю ж схему спільники трішки удосконалили та вивезли потерпілого до ферми, де помістили в погріб.

У такому затишному місці нелюди довго вибивали “бажання” передати свою нерухомість, та все ж таки добилися свого.

Тільки цього разу змовники не перебирали наживою, а під час, так би мовити, обшуку помешкання свого заручника, викрали його паспорт, свідоцтво про смерть його матері, свідоцтво про право на спадщину, мобільний телефон та понад 3 тисячі гривень.

Зухвалість учасників групи здивувала навіть оперативників та експертів, тому що вони просто відбили практично усі частини тіла чоловіку. Через деякий час він помер від отриманих травм.

Розкривши злочин, працівники спецпідрозділу БОЗ ще довго працювали разом із слідчими задля виявлення усіх фактів вчинення протиправної діяльності учасниками кровавої групи.

Наразі усі члени групи “мордувальників” заарештовані та очікують вироку суду.

Вказаних осіб судитимуть за вчинення злочинів, передбачених ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 162 (порушення недоторканності житла), ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 1, 3 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України.


Прес-служба ГУБОЗ МВС України

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/764362;jsessionid=76AF8D3D59247B186E0713068DD9413F

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини