Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 13:38:40

Операція "Рубіж-2018": Прикордонники України та Білорусі спільно протидіяли протиправній діяльності на українсько-білоруському кордоні

24.09.2018   08:31Агенцiя

Спільну спеціальну прикордонну операцію «Рубіж -2018», за попередньою домовленістю Державної прикордонної служби України з Державним прикордонним комітетом Республіки Білорусь, проведено на українсько-білоруському державному кордоні в період з червня по вересень 2018 року.

До операції також долучались правоохоронні та взаємодіючі органи - СБ, НП, НГ, ДМС, ДФС України, громадські формування і місцеве населення прикордонних регіонів.

Метою цієї операції стала протидія протиправній діяльності на українсько-білоруському державному кордоні щодо недопущення незаконного переміщення через державний кордон підакцизних товарів, нелегальних мігрантів, контрабанди наркотичних речовин та зброї.

Під час проведення спільної спеціальної операції з обох сторін було забезпечено високий рівень взаємодії між органами та підрозділами прикордонних відомств України та Республіки Білорусь, своєчасний обмін інформацією про можливу протиправну діяльність на українсько-білоруському кордоні та оперативне реагування на зміни в обстановці.

Зазначимо, що в результаті проведеної операції через державний кордон не пропущено 1050 осіб, виявлено 267 підроблених та недійсних документів, затримано за порушення державного кордону, прикордонного режиму і режиму в пунктах пропуску майже 840 осіб. Також виявлено та вилучено близько 100 одиниць зброї та боєприпасів. Крім того, вилучено товарів на загальну суму  майже, 1,9  млн гривень та накладено штрафів на суму понад  960 тис. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.