Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:07:35

У Чернігові зменшиться кількість зовнішньої реклами

20.09.2018   12:09

Зменшення кількості зовнішньої реклами, сучасні зупинкові комплекси, демонтаж металевих гаражів у дворах, єдині вимоги до МАФів - це послідовні кроки міської ради до приведення Чернігова до загальноєвропейських норм благоустрою.

Черговий крок до цього зробили під час засідання виконавчого комітету 20 вересня під час розгляду питання демонтажу рекламних конструкцій на території міста.

Приклад конструктивної співпраці з бізнесом у цьому напрямі: компанія "РТМ" погодилась прибрати свої конструкції з розподільчої полоси по вул.Рокоссовського, компанія "Голд Фьюче" перенесла білборд з Красної площі.

"Дякую тим підприємцям, які розділяють наше прагнення до приведення міста до ладу", - сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, коментуючи ці процеси, - "Також доручаю напрацювати відповідні вимоги до зовнішньої реклами у Чернігові. Мають бути єдині стандарти для Чернігова, яким слідуватиме і бізнес, і рекламні компанії".

Щодо компаній, які відмовляються йти назустріч рекомендаціям міської ради, то належні їм незаконно встановлені рекламні конструкції будуть демонтовані відповідно до чинного законодавства.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ