Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 19:36:16

У Чернігові знищують шкідливу амброзію

19.09.2018   12:11

Останнім часом в Україні спостерігається масове поширення небезпечної рослини - амброзії полинолистої. Її пилок викликає сильну алергію у людей.

Фахівці радять: при виявленні цього небезпечного карантинного виду необхідно терміново провести заходи зі знищення рослини. Найкраще - вирвати її з корінням і утилізувати, оскільки амброзія здатна розмножуватися коренево.

За даними ДП «Чернігівська обласна фітосанітарна служба», тільки за період минулого року на території Чернігова виявлені та ліквідовані 25 вогнищ амброзії. У поточному році ця робота продовжується.

На території міста амброзію знищують комунальні підприємства в рамках встановлених тарифів, зокрема, КП «Зеленбуд» - в рамках догляду за зеленими насадженнями міста, а також усі інші керуючі компанії, які обслуговують прилеглі до житлових будинків території.

Боротися з амброзією необхідно й приватним власникам та орендарям земельних ділянок на їх території, оскільки від цього залежить стан здоров’я людей.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини