За використання земель сільськогосподарського призначення для інших потреб особу буде притягнуто до відповідальності
Прилуцькою місцевою прокуратурою за наслідками досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя, який обвинувачується у безгосподарському використанні земель на території Прилуцького району ( ст. 254 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що в користуванні одного із фермерських господарств м. Прилуки перебуває 12 га земель сільськогосподарського призначення на території Малківської сільської ради Прилуцького району, які фактично використовувались володільцем для видобутку кустарним способом нафтопродуктів з підземних вод.
В ході проведення екологічною інспекцією позапланової перевірки на вказаній земельній ділянці встановлено перевищення вмісту забруднюючих речовин у ґрунті (вуглеводнів), що підтверджено експертизою і іншими доказами у кримінальному провадженні.
Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.
Довідково: санкцією ст. 254 КК України за вчинене особі загрожує покарання у виді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами