Посадовця засуджено до трьох років позбавлення волі за хабарництво
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс вирок у кримінальній справі по обвинуваченню начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за ч.2 та ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, у значному розмірі,вчинене повторно).
Посадовця засуджено до трьох років позбавлення волі та позбавлено рангу державного службовця
Як повідомлялося раніше, колишній чиновник був затриманий співробітниками УСБУ в Чернігівській області під час отримання 1 тисячі доларів США хабара в вересні минулого року. В ході слідства, також було встановлено, що у 2010 році підсудний отримав 2 тисячі доларів США хабара. Розслідування кримінальної справи проводилося прокуратурою Чернігівської області.
Нагадуємо, що для своєчасного реагування щодо корупції, у тому числі прокурорсько-слідчих працівників, в прокуратурі Чернігівської області діє «телефон довіри».
Повідомлення на «телефон довіри» за номером (0462) 77-43-43 приймаються цілодобово.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.