За підпал - 5 років позбавлення волі
Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного знищення чужого майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 КК України).
У судовому засіданні прокурор надав беззаперечні докази, що у вересні 2017 року обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, здійснив підпал сіна, що призвело до загорання та знищення вогнем господарського приміщення.
Вироком Чернігівського районного суду області обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину та наявність не відбутого обвинуваченим покарання за таємне викрадення чужого майна, суд призначив остаточне покарання у виді 5 років 8 місяців позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.