З 11 вересня в 3 селах області тимчасово відключиться газопостачання
ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 11 вересня 2018 року, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в 3 населених пунктах Чернігівської області буде тимчасово призупинено газопостачання.
Місце, де проводяться газонебезпечні роботи, має бути огороджене належним чином Місце, де проводяться газонебезпечні роботи, має бути огороджене належним чином.
У зв'язку з регламентними роботами на газорозподільній системі, у мешканців 3 сіл Чернігівської області буде відсутнє газопостачання на такі терміни:
Ніжинський р-н:
с. Крути -11.09 - 21.09
Куликівський р-н:
с. Виблі - 11.09 - 20.09
Носівський р-н:
с. Дослідне - 11.09 - 14.09
У разі дострокового завершення робіт повторний пуск газу розпочнеться раніше.
З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання.
Останні новини Чернігівщини
Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).
Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12
Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.
Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09
Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.
Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33
Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.