Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 12:33:43

Мешканці будинку 11-а по вулиці Льотна у Чернігові страйкують проти будівництва дороги

10.09.2018   13:44

Прямо зараз мешканці будинку зібралися та відстоюють свій парк через який має проходити дорога згідно проектної документації.

Мешканці говорять, що невідомі особи вирізали десятки дерев та готують територію для будівництва дороги. Мешканці категорично проти дороги яка буде проходити через парк біля будинку.

Ситуація дійсно напружена, мешканці проганяють всіх робітників з цієї території, не дають працювати та погрожують перекрити рух вулиці Льотна якщо у цю ситуацію не втрутиться міська влада.

На мій погляд у цю ситуацію повинен втрутитися особисто міський голова Чернігова, депутат від цього округу, начальник УЖКГ.

Прошу міську владу невідкладно втрутитися у цю ситуацію та зустрітися з мешканцями будинку для обговорення будівництва дороги.

На місці працює міська преса за проханням мешканців будинку.


Волошин Євген

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини