Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 серпня, 20:23:34

Апеляційним судом ухвалено вирок, яким винну особу за спробу відкритого викрадення чужого майна засуджено до 4 років позбавлення волі

10.09.2018   13:35

У судовому засіданні підтверджено вчинення обвинуваченим кримінального правопорушення.

Колегія суддів апеляційного суду області 6 вересня цього року за скаргою прокурора скасувала у зв’язку з м’якістю призначеного покарання вирок Чернігівського районного суду, яким жителя району за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України (незакінчений замах на відкрите викрадення чужого майна) звільнено від відбування призначеного покарання у виді 4 років позбавлення волі з випробуванням.

Прокурором доведено, що суд першої інстанції при ухваленні вироку не врахував всіх обставин, що характеризують обвинуваченого. Зокрема,  обвинувачений притягувався до адміністративної відповідальності, раніше неодноразово судимий.

Апеляційний суд погодився з позицією прокурора та засудив обвинуваченого до реального відбування покарання у виді 4 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини