Прокуратурою області до суду направлено кримінальне провадження за фактом несплати понад 1 млн. грн. податку на прибуток підприємства
Під процесуальним керівництвом покуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах та службового підроблення документів (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 212 КК України).

Як встановлено, у 2015-2017 роках заступник директора одного з чернігівських підприємств, з метою заниження об’єкту оподаткування, вносив недостовірні дані до бухгалтерського та податкового обліку щодо придбання великої рогатої худоби та пшениці у фізичних осіб, які на дату виплати готівки були померлі.
У результаті таких дій державним інтересам завдано збитки на суму понад 1 млн грн, що більше ніж у 1000 разів перевищує встановлений законом неоподаткований мінімум доходів громадян та є значнимрозміром.
Зібраними доказами вина директора підтверджена у повному обсязі, у зв’язку з чим обвинувальний акт направлено до суду.
З метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків прокурором заявлено цивільний позов про стягнення коштів на загальну суму 1,2 млн грн.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.