Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 серпня, 18:08:24

Владислав Атрошенко ініціює створення молодіжної ради

05.09.2018   17:41

Відповідну заяву міський голова зробив під час ранкової наради з керівниками міських служб, установ та організацій сьогодні, 5 вересня.

- Як міський голова 1 та 3 вересня відвідав святкові заходи у двох вузах міста: Чернігівському національному університеті "Чернігівський колегіум" ім.Т.Г.Шевченка та Чернігівському національному технологічному університеті. Я побачив багато прекрасних молодих людей, із сяючими очима, які хочуть вчитись. Саме для них ми розвиваємо наше місто.

Студентство та молодь - це завжди про майбутнє.Тож переконаний, що їх залученність до життя міста має бути більшою. А влада має враховувати думку молодих людей під час розробки проектів та прийняття певних рішень.

Саме для цього я ініціюю створення молодіжної або студентської ради при міському голові", - сказав Владислав Атрошенко.

За словами міського голови, Чернігів чекає від молоді креативних ідей. А у перспективі дехто з молодих людей може прийти працювати у міську раду, і навіть на керівні посади.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

"На 2023 рік двадцять третя школа вже повинна відкритися", - Атрошенко 14:05

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію щодо перебудови загальноосвітньої школи №23. Про це говорилося на засіданні погоджувальної ради 19 серпня. Міський голова зазначив, що жодної політичної складової у цьому питанні немає.

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову 13:57

На фасаді Чернігівського молодіжного театру встановлено пам’ятну дошку засновнику театру та художньому керівникові і головному режисеру Геннадію Касьянову.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА 13:31

У січні–червні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 375 млн.дол. США, що на 4 млн.дол. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові 13:23

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України 13:13

В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».