Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 серпня, 22:42:41

Рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об'єкті

01.09.2018   13:38

30 серпня для підвищення оперативної майстерності, з начальницьким складом підрозділів Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби, який виконує обов'язки керівників гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій, на території ПрАТ “Камвольно-суконна компанія “ЧЕКСІЛ”, що по вул. Івана Мазепи, 66 в обласному центрі проведені тактико-спеціальні навчання.

До їх початку, відповідальні посадові особи підприємства ознайомили рятувальників із особливостями розташування приміщень і споруд, системами протипожежного захисту та інженерного обладнання, місцем зберігання хімічно-небезпечної речовини. Крім того, обговорені питання взаємодії адміністрації та обслуговуючого персоналу об'єкту з пожежно-рятувальними підрозділами, організації та проведення евакуації людей.

Розпочались навчання з повідомлення до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області про умовний вилив хімічно-небезпечної речовини з резервуару для її зберігання. До місця події були оперативно залучені рятувальне та відділення радіаційного і хімічного захисту, а також два пожежно-рятувальних підрозділи міста. Здійснено розвідку місця пригоди, спеціальним прибором "Дозор СМ" досліджено наявність та концентрацію небезпечних хімічних речовин у повітрі, визначено межі забруднення, прокладено рукавні лінії та подано розпилені струмені води на осадження хмари хімічно-небезпечної речовини. Фахівці рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на місце умовного витоку речовини наклали спеціальний бандаж. Під час тактико-спеціальних навчань рятувальники працювали у захисних костюмах та апаратах захисту органів та зору. У практичній частині взяли участь 23 чоловіка особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.

По завершенню заходу з начальницьким складом обговорені питання щодо дій залучених підрозділів, визначено шляхи подальшого покращення оперативної майстерності чергових караулів Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

"На 2023 рік двадцять третя школа вже повинна відкритися", - Атрошенко 14:05

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію щодо перебудови загальноосвітньої школи №23. Про це говорилося на засіданні погоджувальної ради 19 серпня. Міський голова зазначив, що жодної політичної складової у цьому питанні немає.

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову 13:57

На фасаді Чернігівського молодіжного театру встановлено пам’ятну дошку засновнику театру та художньому керівникові і головному режисеру Геннадію Касьянову.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА 13:31

У січні–червні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 375 млн.дол. США, що на 4 млн.дол. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові 13:23

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України 13:13

В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».