Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:45:21

Чернігів має рухатись до єдиних правил розміщення тимчасових торгових точок

31.08.2018   12:07

На цьому чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив під час розгляду виконавчим комітетом 30 серпня питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 травня 2011 року № 143 "Про порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові"».

Даним рішенням вносяться зміни до складу комісії, яка опікується, у тому числі, питаннями погодження розміщення у місті тимчасових торгових точок. Цими питаннями займатиметься КП «Паркування та ринок». А загалом цей напрям роботи у місті спрямовуватиме заступник міського голови Олександр Ломако.

Мета прийняття рішення – навести нарешті лад з малими архітектурними формами, тимчасовими торговими точками, щоб Чернігів рухався до європейських норм благоустрою. Особливо – парках, алеях, скверах, центральних вулицях міста.

За словами Олександра Ломако, комісія до кінця року винесе на розгляд виконавчого комітету форму та перелік місць, на яких буде дозволена тимчасова сезонна торгівля (кава, солодка, вата, морозиво, квас тощо).

Одночасно місто рухається до облаштування зупинок громадського транспорту, які подекуди перетворились у хаотичний набір кіосків. Цього року буде встановлено щонайменше 66 нових сучасних зупинкових комплексів.

Нагадаємо, що чернігівський міський голова неодноразово критично висловлювався стосовно зовнішнього вигляду малих архітектурних форм у місті, системно наполягаючи на зменшенні їх кількості та уніфікації дизайну.

«2019 рік має стати проривом у цьому напрямку», - заявив Владислав Атрошенко.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини