Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 07:01:13

Регіональний тренінг з надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту

31.08.2018   11:10Агенцiя

29 серпня у Чернігові стартував регіональний тренінг для психологів, соціальних працівників та шкільних психологів області з надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту та сім’ям, які проживають у безпосередній близькості до зони конфлікту.

Наразі, в період збройного конфлікту на Сході, є потреба у спеціалістах, які б могли допомогти соціальній адаптації постраждалих та їх сімей.

Даний тренінг проводиться в рамках підтримки Координатором проектів ОБСЄ в Україні проекту «Підтримка Міністерства соціальної політики з протидії гендерно-зумовленому насильству та ре/інтеграції населення, постраждалого від конфлікту».

За три дні навчання учасники тренінгу познайомлятья з:
    наслідками психотравми та принципами організації системи психологічної допомоги та соціально-психологічної підтримки людям із психотравмівним досвідом;
    із особливостями надання психологічної допомоги сім’ям ветеранів та сім’ям, які проживають у безпосередній близькості до зони конфлікту;
    практичним застосуванням різних форм психологічної допомоги та соціально-психологічної підтримки;
    навичками самодіагностики та саморегуляції як профілактики емоційного вигорання.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини