Внаслідок ДТП загорівся автомобіль, в результаті чого загинув 43-річний водій
29 серпня о 10:41 до Служби порятунку "101" у Сновському районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої сталося загоряння автомобіля ВАЗ 2102 під керуванням 43-річного водія. Подія трапилась у с. Кучинівка по вул. Чернігівській біля буд. 24.
До місця пригоди оперативно прибуло відділення 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Сновськ. Вогнеборці о 10:58 загоряння локалізували, а об 11:03 остаточно ліквідували.
Як з'ясувалося, пожежа виникла внаслідок розгерметизації паливної системи в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Водій автомобіля ВАЗ 2102, мешканець м. Чернігова, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на придорожнє дерево. Нажаль, 43-річний чоловік загинув на місці події.
На гасіння пожежі та деблокування тіла загиблого залучалися 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.