Добігає кінця термін сплати податку на нерухомість за 2017 рік
Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що у 2018 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2017 рік відповідно до статті 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.
Розрахунок податку здійснено фахівцями фіскальної служби області на підставі відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Податкові повідомлення-рішення були надіслані платникам податку до 1 липня 2018 року. Термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, становить 60 днів з моменту отримання таких повідомлень-рішень.
Для більшості платників Чернігівської області граничний термін сплати припадає на серпень поточного року. Платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, необхідно його сплатити вчасно з врахуванням відведених законодавством 60 календарних днів.
Нагадуємо, що сплата податку з порушенням встановленого терміну призведе до застосування штрафних санкцій.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.