Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 02:07:18

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.08.2018   08:57Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 серпня до 8:00 30 серпня 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме:  2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинули  2 особи та 1 особа постраждала.


Дорожньо-транспортні пригоди –
2 (за інформацією Управління з превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в с. Кучинівка Сновського району по вул. Чернігівській  о 10 год. 41 хв. 29 серпня водій автомобіля  "ВАЗ 2102" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з придорожнім деревом, в результаті чого автомобіль загорівся. Внаслідок події водій, 1975 року народження, помер в автомобілі, перебуваючи за кермом;

- в с. Лемеші Козелецького району по вул. Розумовського біля будинку №1 о 18 год. 25 хв. 29 серпня водій мотоцикла "ИЖ 611401" здійснив зіткнення з автомобілем "Ford Sierra", який був припаркований на узбіччі. Внаслідок події пасажир мотоцикла  отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Козелецької центральної районної лікарні.


Пожежі – 4, з них 1 пожежа на транспорті та 3 випадки загоряння  сміття на загальній площі 45 кв. м.


Нещасні випадки – 1:

В с. Кукшин Ніжинського району  о 11 год. 08 хв. 29 серпня  під час демонтажу будівлі КЗС (Комплекс зерносушильний), що не експлуатується, конструктивними елементами смертельно травмовано мешканця м. Ніжина, 1980 року народження. Обставини події встановлюються.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС  України в Чернігівській області о 15 год. 29 серпня було знищено ручну гранату М-39 часів Другої світової війни, яку було виявлено о 08 год. 20 хв. 29 серпня на відкритій території біля  м. Новгород - Сіверський.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 29 серпня до 20 години 30 серпня очікується мінлива хмарність. Вночі місцями короткочасний дощ, вдень без опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 10-15º тепла, вдень 22-27º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с . Температура вночі  11-13º тепла, вдень 24-26º тепла.
В лісах області в південних районах зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека (5 класу), на решті території очікується переважно мала пожежна небезпека (2 класу).

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини