Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:09:04

Фінансування програм Управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради зросло у 4 рази

29.08.2018   11:15

Фінансування заходів по програмам Управління сім'ї, молоді та спорту міської ради зросла майже у 4 рази: з 160 тис. грн у 2015 до 611 тис. грн у 2018-му. Про це стало відомо під час звіту про роботу структурного підрозділу на щотижневій ранковій нараді у міській раді 28 серпня.

Управління сім'ї, молоді та спорту проводить заходи для дітей, родин, виступає безпосереднім організатором спортивних та молодіжних івентів (у 2018 році проведено 93 таких масштабних загальноміських заходи), займається питаннями молодіжного кредитування (2 млн грн у 2018 році на ці цілі), забезпечує оздоровлення дітей (у 2018 році такими послугами охоплено 15411 осіб), опікується багатодітними родинами.

Працюють 19 центрів роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

У 6-и дитячо-юнацьких спортивних школах, підпорядкованих управлінню, займається більше 3 тисяч дітей.

За кошти міського бюджету у 2017-2018 роки проведено капітальні ремонти приміщень у відділі соціально-профілактичної роботи (вул. Всіхсвятська, 16), клубів за місцевим проживання «Ровесник» (вул. Дніпровська, 35-а), «Україна» (пров.Коцюбинського, 6), «Юність» (вул. Рокосовського, 14).

На завершальній стадії ремонти у клубах «Юніор» (вул. Нафтовиків, 1) та «Фортуна» (вул. Доценка, 26-а), дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард» (вул. Пухова, 115а).

За словами чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, діяльність Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради фінансується за кошти платників податків. На цей напрям наразі виділяється на рівні 25% від реальної потреби. Втім навіть такі суми є вагомішими, ніж ті, що були у попередні роки.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.