Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 серпня до 8:00 28 серпня 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 4 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в м. Прилуки по вулиці Київській о 16 год. 50 хв. 27 серпня водій, керуючи автомобілем "Chevrole Epica", не надав переваги в русі та здійснив зіткнення з мотоциклом «Ямаха», що рухався у зустрічному напрямку. Внаслідок події водій та неповнолітній пасажир мотоцикла, 2003 року народження, отримали тілесні ушкодження;
- в с. Козилівка Корюківського району по вулиці Незалежності о 19 год. 10 хв. 27 серпня водій, керуючи мотоциклом «Іж Планета», скоїв наїзд на двох пішоходів. Внаслідок події пішоходи отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Корюківської центральної районної лікарні.
Пожежі – 12, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 8 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 10,5 га та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 27 серпня до 20 години 28 серпня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 11-16º тепла, вдень 26-31º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 13-15º тепла, вдень 27-29º тепла.
В лісах області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.