Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:44:56

На Чернігівщині відбувся Всеукраїнський табір "Яструб – 2018"

27.08.2018   11:19Агенцiя

З 17 по 19 серпня на Чернігівщині пройшов Всеукраїнський табір "Яструб-2018", спрямований на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Захід організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації. Участь у ньому взяли 40 студентів з усіх куточків України, викладали на вишколі 10 досвідчених інструкторів - учасників Антитерористичної операції.

В програмі табору були курси домедичної допомоги під час бойових дій, катастроф та нещасних випадків, тактична теренова гра в страйкбол, навчання основам керування безпілотним літальним апаратом, лекції про героїчні сторінки минулого і сучасності й іще багато цікавого.

Тепер учасники Всеукраїнської акції "Яструб-2018" зможуть поділитися набутим корисним досвідом з однолітками у своїх областях.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.