Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 09:06:14

У Качанівці урочисто замайорів Державний Прапор України

23.08.2018   14:56

Напередодні святкування 27-ї річниці незалежності нашої держави вся країна вшановує головний державний символ - Прапор України.

Урочистості з цієї нагоди відбулися й на Чернігівщині, зокрема у мальовничій Качанівці, що на Ічнянщині. Тут біля палацу Тарновських зібралися представники органів влади, громадськості, військові. Почесну місію — підняти святиню українського народу — виконала донька загиблого учасника антитерористичної операції, уродженця Ічнянщини Станіслава Кривоноса Олександра разом з курсантом Академії Державної пенітенціарної служби Владиславом Шепелем.

В.о. голови облдержадміністрації Юлія Свириденко: «Усі ми добре знаємо, яку велику ціну сплатив наш народ за право мати власні символи й закони, за суверенність нашої держави, за можливість самостійно вирішувати свою подальшу долю. Боротьба українців за волю й незалежність тривала протягом сторіч.

Не припиняється вона і зараз: сьогодні наші патріоти протистоять російській агресії під такими ж прапорами, під якими майже сто років тому дві українські республіки об’єдналися в єдину і соборну Україну.

За ці чотири роки завдяки мужності та героїзму наших воїнів, змінам у політиці держави та піднесенню патріотизму в суспільстві в цілому Україні вдалося відродити та зміцнити армію. Та все ж головною цінністю держави є не зброя чи техніка, а люди. Сміливі. Сильні духом і тілом. Вони вдень і вночі під ворожими обстрілами стоять на сторожі української державності. І рятують її ціною власного життя та здоров’я».

Світлу пам’ять усіх, хто віддав життя за рідну Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Гарною традицією під час урочистостей до Дня незалежності та Дня Державного Прапора стало вручення паспортів громадянина України молодим людям. Цьогоріч перші документи 35 юнакам та дівчатам вручила начальник управління Державної міграційної служби України в області Ксенія Лук’янець.

- Сьогодні світ відкритий перед українцями. Користуючись безвізовим режимом, ви можете побувати у будь-якій країні ЄС і не тільки. Та куди б ви не поїхали, пам’ятайте: вас люблять і чекають тут, на вашій рідній Чернігівщині. Ви, ваш інтелект, таланти і вміння потрібні Україні, - звернулася до молоді Юлія Свириденко.

Учасників заходу своїми виступами радували солісти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, а також духовий оркестр.

Принагідно в.о. голови ОДА Юлії Свириденко та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук вручили почесні відзнаки.

Указом Президента України нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня Нежиборця Володимира Валентиновича - члена правління громадської спілки "Всеукраїнська асоціація ветеранів Афганістану та антитерористичної операції",

присвоєно почесні звання:
"Заслужений працівник культури України" Чернявському Володимиру Миколайовичу - провідному методистові комунального закладу "Сосницький районний будинок культури";
"Заслужений працівник освіти України" Литвин Світлані Володимирівні - завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету.

Подяку Прем'єр-міністра України оголошено Буняк Наталії Миколаївні — директорові Носівської селкційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла Національної академії аграрних наук України.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини