Демографічна ситуація в м.Чернігові в січні–червні 2018 року. ДОВІДКА
На 1 липня 2018 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 288,9 тис. осіб. З початку року кількість жителів обласного центру зменшилася на 482 особи.
У січні–червні 2018 року в обласному центрі народилися 1058 малюків (538 хлопчиків та 520 дівчаток). На кожну тисячу жителів припадало 7,4 новонароджених.
Половина жінок (51%) народили первістків, 40% – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна дев’ята жінка. Середній вік матері на час народження дитини склав 30 років. Кожен шостий малюк народився поза шлюбом.
З початку року в місті померли 1824 особи (916 чоловіків та 908 жінок). Рівень смертності становив 12,7 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 76 років.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression