Прокуратура реагує на неефективне розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за фактами вчинення злочинів проти власності громадян
На позаминулому тижні жителі Талалаївського району висловили публічне невдоволення роботою місцевих правоохоронних органів з розслідування злочинів, пов’язаних з умисним пошкодженням та знищенням майна громадян, у тому числі вчинених шляхом підпалів.
Прокуратурою області вивчено стан досудового розслідування у зазначених кримінальних провадженнях з виїздом на місце.
Установлено, що їх розслідування здійснювалося неефективно.
З огляду на викладене, з метою забезпечення повного та неупередженого досудового розслідування кримінальних правопорушень його подальше здійснення у дванадцяти кримінальних провадженнях доручено іншим органам досудового розслідування, у тому числі у чотирьох із них – слідчому управлінню ГУНП в Чернігівській області.
Прокуратурою області забезпечено процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях слідчих слідчого управління ГУНП, а також контроль за організацією нагляду у формі процесуального керівництва досудовими розслідуваннями у кримінальних провадженнях слідчих територіальних органів поліції.
Хід подальшого розслідування у всіх вищезазначених кримінальних провадженнях керівництвом прокуратури області взято не контроль.
Прес-служба прокуратури області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.