На білоруські "Береги Дружби - 2018" їздила команда з Чернігівщини
Нещодавно в Білорусі відбувся VІІ міжрегіональний молодіжний екологічний зліт з вивчення та збереження біологічного різноманіття в Поліському регіоні «Береги Дружби–2018». Організатор заходу — Гомельський державний обласний екологічний центр дітей та юнацтва.
![](/uploads/21965-m.jpg)
Цьогоріч серед 14 команд-учасниць була й команда з Чернігівської області — «Екофани» з Менської ОТГ.
Програма зльоту була насиченою: екологічний турнір, еко-брейн-шоу, круглий стіл з обміну досвідом, екологічний квест «Поліські робінзони» (містив конкурсно-ігрову програму з елементами нічного орієнтування на місцевості та виконання низки завдань про природу, історію та культуру Полісся), майстер-клас із виготовлення виробів з холодного фарфору та екскурсійна поїздка до Гомельского палацово-паркового ансамблю. І все це впродовж чотирьох днів.
Додому чернігівські «Екофани» привезли п’ять дипломів, два з яких загальнокомандні: диплом І ступеня команда виборола в екологічному квесті «Поліські робінзони», ІІІ ступеня — в конкурсі візитівок.
За підсумками зльоту «Береги Дружби–2018» команда учнів закладів освіти Менської ОТГ нагороджена дипломом і кубком переможця.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.