Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:26:18

На "Берегині" побували безробітні з Добрянки

17.08.2018   08:15Агенцiя

16 серпня для безробітних жінок з Добрянки Ріпкинського району відбулася професіографічна екскурсія на Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня».

руки

руки

Ініціатором заходу стали Ріпкинська філія Чернігівського обласного центру зайнятості та районна державна адміністрація. Адже наразі вивчається можливість відкриття саме в смт. Добрянка, де є надлишок трудових ресурсів, цеху фабрики «Берегиня» з пошиття текстильних моделей взуття. Для цього місцева влада готова надати підходяще приміщення, оскільки зацікавлена в створенні нових робочих місць та забезпеченні легальною роботою місцевих мешканців. Служба зайнятості, в свою чергу, за необхідності організує професійну підготовку безробітних.

На підприємстві 24 безробітні жінки, саме стільки відвідали «Берегиню» цього дня, продемонстрували роботодавцю практичні навички та вміння. Більшість з них успішно пройшли профвідбір, адже мають досвід роботи швачками, проте тривалий час не працювали за професією.

Отож вирішення кадрової проблеми – питання часу, остаточне ж рішення по створенню цеху у Добрянці залишається за роботодавцем.


Cвітлана Шеремет, обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини