Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 01:46:32

На "Берегині" побували безробітні з Добрянки

17.08.2018   08:15Агенцiя

16 серпня для безробітних жінок з Добрянки Ріпкинського району відбулася професіографічна екскурсія на Чернігівську взуттєву фабрику «Берегиня».

руки

руки

Ініціатором заходу стали Ріпкинська філія Чернігівського обласного центру зайнятості та районна державна адміністрація. Адже наразі вивчається можливість відкриття саме в смт. Добрянка, де є надлишок трудових ресурсів, цеху фабрики «Берегиня» з пошиття текстильних моделей взуття. Для цього місцева влада готова надати підходяще приміщення, оскільки зацікавлена в створенні нових робочих місць та забезпеченні легальною роботою місцевих мешканців. Служба зайнятості, в свою чергу, за необхідності організує професійну підготовку безробітних.

На підприємстві 24 безробітні жінки, саме стільки відвідали «Берегиню» цього дня, продемонстрували роботодавцю практичні навички та вміння. Більшість з них успішно пройшли профвідбір, адже мають досвід роботи швачками, проте тривалий час не працювали за професією.

Отож вирішення кадрової проблеми – питання часу, остаточне ж рішення по створенню цеху у Добрянці залишається за роботодавцем.


Cвітлана Шеремет, обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.