Сотні жителів м. Борзна вийшли зустріти свою чудотворну ікону Богородиці
15 серпня Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент очолив служіння водосвятного молебню перед Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, іменованою “Борзнянська”, у Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина.
Після завершення молебню святиня вирушила до м. Борзни.
За 5 кілометрів до міста сотні борзнянців вийшли зустріти свою чудотворну ікону Пресвятої Богородиці. Хресною ходою святиню було перенесено до Миколаївського храму міста, де Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент звершив всенічне бдіння у співслужінні сонму духовенства.
16 серпня, о 9 годині ранку в Миколаївському храмі м. Борзна розпочалося служіння Божественної літургії архієрейським чином.
http://orthodox.cn.ua/2018/08/16/sotni-zhiteliv-m-borzna-vijshli-zustriti-svoyu-chudotvornu-ikonu-bogorodici/
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.