Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:34:10

Про оздоровчу кампанію–2018 - на виїзній нараді у Бахмачі

16.08.2018   10:25

Невдовзі закінчиться літня оздоровча кампанія–2018. Уже відпочили та оздоровилися понад 45 тисяч дітей області. Фактично освоєно 47,4 мільйона гривень з різних джерел фінансування.

Чи вдалося реалізувати заплановане, говорили під час виїзної наради у Бахмачі, яку провела заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Участь у заході взяли керівники райдержадміністрацій.

Спершу проаналізували хід цьогорічної оздоровчої кампанії в області. Інформував заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА В’ячеслав Голуб.

Читати також: Оздоровилися та відпочили понад 45 тисяч дітей області

Поділилася досвідом організації відповідної роботи у Бахмацькому районі голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. Як зазначила посадовець, послуги з оздоровлення та відпочинку отримали більше двох тисяч дітей Бахмаччини (52,9% від загальної кількості). На ці цілі в районному бюджеті передбачено майже 1,2 мільйона гривень. Наразі використано 61,5% коштів. Було організовано роботу 19 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей (у тому числі 2 – в Батуринській ОТГ), в яких оздоровчими заходами та змістовним відпочинком охоплено 1350 дітей.

На базі деяких закладів працювали шість літніх англомовних шкіл. Варто зазначити, що бахмацька школа № 5 цього року стала учасником проекту «GoCamp». Тож у червні тут перебував англомовний волонтер Альберт Айос.

Значну увагу в районі приділяють патріотичному вихованню молоді. Як приклад — юнацький табір «Форпост-Північ» для близько 200 осіб на березі річки Сейм, що організували ГО «Братство АТО» та «Вогонь відродження».

Також турбуються про оздоровлення дітей соціально-незахищених верств населення. Зокрема, оздоровчими та відпочинковими послугами стовідсотково охоплено дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього року в Бахмацькому районі сталася приємна подія: після модернізації у серпні розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на базі курінської школи. Наразі тут перебуває 70 дітей.

Принагідно учасники наради відвідали «Мрію» та ознайомилися з облаштуванням закладу. Наталія Романова акцентувала, що такий підхід до покращення умов оздоровлення та відпочинку дітей має бути прикладом і для інших райдержадміністрацій. Органам влади і місцевого самоврядування необхідно докладати зусиль, щоб у кожному районі працювали позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Адже на сьогодні вони діють менш ніж у половині районів.

Читати також: На Бахмаччині оздоровчий заклад «Мрія» розпочав роботу в оновлених умовах

— Є вкрай важливі складові оздоровлення, в тому числі якісне кадрове забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних норм та протипожежної безпеки, поновлення матеріально-технічної бази профільних закладів. Усе це забезпечує єдину мету — організацію повноцінного оздоровлення та змістовного безпечного дозвілля для якомога більшої кількості дітей. Особливо звертаю увагу на оздоровлення дітей соціально-незахищених верств населення, — підсумувала заступник голови ОДА.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).