Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 серпня до 8:00 16 серпня 2018 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в м. Чернігові по Проспекту Перемоги, 103 о 12 год. 55 хв. 15 серпня водій, керуючи автомобілем «БАЗ РУТА 25 ПЕ», здійснив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-2105». Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «ВАЗ-2105» отримав тілесні ушкодження, після надання медичної допомоги був відпущений додому;
- на автодорозі між с. Беляки та с. Рудня Корюківського району о 16 год. 15 серпня водій, керуючи автомобілем «ВАЗ-21093», здійснив наїзд на двох пішоходів. Внаслідок події обидва пішоходи, 1986 років народження, від отриманих травм загинули на місці аварії;
- на 142 км автодорозі «Київ-Суми-Юнакіївка» (Прилуцький район) о 17 год. 15 серпня водій, керуючи автомобілем "Hyundai", здійснив зіткнення з автомобілем "Chevrolet Aveo". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Chevrolet Aveo" отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до медичного закладу;
- на автодорозі між м. Корюківка та с. Забарівка Корюківського району о 18 год. 15 серпня водій, керуючи автомобілем «ВАЗ-2110» не справився з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Корюківської центральної районної лікарні.
Пожежі – 10, з них 4 пожежі в житловому секторі, 5 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 3,1006 га та 1 випадок загоряння настилу в лісі на площі 0,5 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 серпня до 20 години 16 серпня очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 14-19º тепла, вдень 24-29º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 16-18º тепла, вдень 26-28º тепла.
Пожежна небезпека в лісах області очікується 5 класу (надзвичайна пожежна небезпека), у північно-східних районах - 3 класу (середня пожежна небезпека).
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.