Наступне засідання Громадської ради відбудеться у у другій декаді вересня
8 серпня відбулося засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації. У роботі засідання взяли участь представники Чернігівського молодіжного театру, Обласного молодіжного центру, волонтери.
Було розглянуто низку питань, зокрема про підтримку звернення облдержадміністрації щодо запровадження в області пілотного проекту по створенню Центру діагностики та психологічної реабілітації для учасників АТО.
Також на президії Громадської ради обговорено питання щодо приміщення Чернігівського молодіжного театру, можливої передачі його єврейській громаді. Виступаючі наголошували на необхідності зваженого підходу у цьому питанні, недопущення протистоянь та кулуарних рішень. Усі були одностайні щодо дотримання інтересів Чернігівського молодіжного театру.
Для припинення подальших спекуляцій з цього питання Громадська рада звернеться до Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації із запитом, чи надходило до органу влади офіційне звернення єврейської громади.
Громадська рада продовжує тримати на контролі питання діяльності РЛП «Ялівщина». У жовтні спливає термін трирічного контракту його директора Володимира Свердлова. Отже, Громадська рада планує звернутися з рекомендацією до облдержадміністрації, Чернігівської обласної ради щодо проведення перевірки організаційної та фінансово-господарської діяльності роботи комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.
У свою чергу, директор РЛП «Ялівщина» звернувся до комітету Громадської ради з проханням надати сприяння щодо забезпечення збереження зелених насаджень парку та створення комфортних умов відпочинку населення. На території РЛП почастішали випадки порушень громадського порядку, вандалізму, забруднення сміттям, розпиття алкогольних напоїв тощо. Тим часом його територія виключена із зони патрулювання поліції.
Наступне засідання Громадської ради вирішено провести у другій декаді вересня.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression