Оплата населенням Чернігівської області житлово-комунальних послуг у I півріччі 2018 року. ДОВІДКА
У I півріччі 2018 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 961 млн.грн (79% від нарахованих за цей період сум), за електроенергію 319 млн.грн.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги (з урахуванням електроенергії) за рік збільшилися на 13% і становили в червні 2018 року 662 грн.
На кінець червня населення області заборгувало за постачання природного газу – 301 млн.грн,за централізоване опалення та постачання гарячої води – 137 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 42 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 22 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 4,5 млн.грн, постачання електричної енергії – 62 млн.грн.
Борги 3 місяці і більше за централізоване опалення та постачання гарячої води мали 35% користувачів, за постачання природного газу – 30%, за вивезення побутових відходів – 22%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 16%, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 9%, за постачання електричної енергії – 7%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.