За клопотанням прокурора судом відносно громадянина Республіки Білорусь застосовано екстрадиційний арешт
За апеляцією прокурора на рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 24 липня про відмову у задоволенні клопотання прокурора, Апеляційним судом Чернігівської області від 25.07.2018 застосовано екстрадиційний арешт до громадянина Республіки Білорусь.
Як встановлено, 14 липня поточного року громадянина іноземної держави затримано співробітниками Чернігівського відділу поліції ГУНП в області.
На підставі ухвали Могильовського обласного суду Республіки Білорусь арештований знаходиться у розшуку з метою притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 285, ч. 1 ст. 14, ч. 4 ст. 328, ч. 4 ст. 328 Кримінального кодексу Республіки Білорусь (незаконний обіг наркотичних засобів у складі організованої групи).
Установлено, що у 2009 році іноземець зі своїми співучасниками став членом організованої групи, яка входила до складу міжнародної організованої злочинної групи, створеної для отримання прибутку від незаконного обігу наркотиків.
Зокрема, у квітні 2010 року іноземний громадянин організував покупку не менше 46 кг героїну в Росії для транспортування до Білорусі, однак був затриманий російською міліцією, 46 кг наркотичного засобу було вилучено.
Також у серпні 2010 року затриманий організував купівлю 27,5 кг героїну для транспортування до Білорусі, але білоруська міліція зупинила машину у Вітебській області та вилучила вказану кількість наркотичного засобу
Наразі прокуратурою області за дорученням Генеральної прокуратури України проводиться екстрадиційна перевірка обставин, що можуть перешкоджати його видачі до Республіки Білорусь.
Всього за останні 2 роки на території області затримано 39 осіб, які розшукувались іноземними державами, з них забезпечено видачу та фактичну передачу 27.
Прес-служба прокуратури області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression