Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:08:36

Світлана Глущенко відвідала Чернігівщину

30.07.2018   15:53Агенцiя

27 липня на Чернігівщині з робочим візитом перебувала заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

«Актуальні питання виконавчого провадження» - тема семінару, що пройшов за її участі.

Серед поважних гостей заходу присутніми були: директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов, директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції Юрій Моісеєв, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Віталій Чепурний, член дисциплінарної комісії арбітражних керуючих при Міністерстві юстиції Владислав Філатов, директор Департаменту розробки інформаційних систем ДП «НАІС» Олексій Чепуренко, генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, виконавчий директор ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» Юлія Заїка, науковий консультант з правознавства Ігор Ніколаєв, наші колеги з регіонів, громадські діячі, нотаріуси.

«Оскільки ми забезпечуємо справедливість, наша служба має бути потужною і ефективною. Питань до виконавчої служби звісно багато, але основний наш виклик – виклик довірою людей і власною персональною відповідальність за те, що ми робимо», - зазначила, відкриваючи панельну дискусію, профільний заступник Міністра юстиції.

На зібранні учасники обговорили атуальні проблеми виконавчого провадження, реформування системи примусового виконання рішень, вдосконалення роботи автоматизованої системи виконавчого провадження, особливості правого регулювання виконавчого провадження у судових процедурах банкрутства, примусової реалізації арештованого майна та ін.

Так, розповідаючи про особливості правого регулювання виконавчого провадження у судових процедурах банкрутства один із спікерів зустрічі Юрій Моісеєв акцентував увагу присутніх на введенні мораторію на задоволення вимог кредиторів. Віктор Вишньов повідомив, що обсяги реалізації майна приватними виконавцями cуттєво зросли, а трансформація державних і приватних майданчиків реалізації майна має свій результат.

Про вчинення нотаріусом нотаріальних дій при наявності записів про боржника в Єдиному реєстрі боржників говорила приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу.

На завершення зустрічі начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк поділився своїм баченням реформування системи виконачого повадження, розповів про досвід Чернігівщини та подякував колегам за співпрацю.


Головне управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини