Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 13:07:13

Поліція планомірно знищує незаконні посіви нарковмісних рослин

25.07.2018   11:59Агенцiя

В області триває оперативно-профілактична операція «Мак-2018», яка має на меті не допустити використання присадибних ділянок громадян для незаконного вирощування маку і конопель.

В ході проведення операції «Мак-2018» дільничним офіцером поліції Ніжинського відділу була отримана інформація, що один з жителів району вирощує рослини роду мак снодійний. В ході обшуку у господарстві місцевої пенсіонерки виявлені близько 300 рослин маку.

Того ж дня і співробітники Ріпкинського відділення поліції за інформацією місцевого дільничного офіцера поліції провели санкціонований обшук в одному з домоволодінь району та виявили близько 400 рослин коноплі.

В обох випадках вилучені рослини направлені на дослідження.
Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) - карається штрафом від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини