Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 24 липня до 8:00 25 липня 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 4 пожежі, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 випадок загоряння сміття на площі 4 кв.м.
Інші події:
- на "Голубих озерах" біля с. Олешня Ріпкинського району 24 липня проводились пошукові роботи зниклого мешканця с. Топчіївка Чернігівського району, 1997 року народження, який вночі 21 липня пішов в напрямку озера та не повернувся. На місці пошуку були задіяні: відділення 6 ДПРЧ смт Ріпки (1 од. техніки, 1 човен, 5 чоловік особового складу) та працівники Чернігівської обласної рятувальної станції (1 од. техніки, 1 човен, 4 працівники).
Всього обстежено 4000 кв.м акваторії озера та прилеглої території. Пошуки результатів не дали. На 14 год. 10 хв. 24 липня пошукові роботи завершено.
- протягом 24 липня продовжувались роботи щодо ліквідації наслідків підтоплень об'єктів інфраструктури та житлового сектору, які виникли внаслідок інтенсивних опадів в м. Чернігові. Для проведення робіт по відкачці води підрозділи ДСНС залучалися 11 разів, було залучено 4 одиниці техніки, 4 мотопомпи та 12 чоловік особового складу. Відкачано 2114 куб.м води.
В м. Чернігів по вул. Декабристів біля будинку №5А розгорнуто пункт життєдіяльності населення, який функціонує в цілодобовому режимі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 24 липня до 20 години 25 липня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 24-29º тепла.
По Чернігову вночі невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 17-19º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression