Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 листопада, 01:52:42

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста

20.07.2018   17:43

З початку цього року, відповідно до попередніх рішень виконкому, в Чернігові вже демонтовано понад 130 незаконних металевих гаражів.

- Я звертаюся до всіх чернігівців, членів виконкому, депутатського корпусу з проханням щодо маленького, але зрозумілого напрямку. Давайте ми спільно розуміти, що в 21 столітті таких малих архітектурних форм як металеві гаражі потрошку, крок за кроком, потрібно позбуватися. І сприймати це з розумінням, як плюс для всіх, а не як мінус. Це плюс для міста, а значить, плюс для містян, всі від цього виграють. Коли гараж демонтують - для когось це розцінюється як втрата. Але якщо на території нашого міста буде 2000 металевих гаражів, зупинкових комплексів та інших МАФів незрозумілої форми, конструкцій та кольорів - то всі не здобудуть, а втратять від цього, - з такими словами Чернігівський міський голова ВладиславАтрошенко звернувся до всіх містян сьогодні під час засідання виконкому, на якому було дано згоду на знесення чергових 69 незаконно встановлених гаражів.

Міський голова підкреслив, що муніципальна варта має в ході виявлення та знесення незаконних гаражів діяти максимально коректно, але все-таки й виконувати свою роботу, бо вона необхідна.

- Прохання до цього ставитися все-таки з розумінням того, що ми не можемо відокремитися від усього світу, який уже позбавився цього явища, де немає розкиданих по місту металевих гаражів. Це загальносвітова тенденція і ми не можемо жити за якимись окремими правилами, окремою архітектурою і окремим порядками, - підкреслив міський голова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 628 нових випадки COVID-19

Виявлено 628 нових випадки COVID-19 17:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 листопада в області зафіксовано 628 нових випадків COVID-19.

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини