Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 21:07:36

Владислав Атрошенко: від прибирання незаконних гаражів виграє вся громада міста

20.07.2018   17:43

З початку цього року, відповідно до попередніх рішень виконкому, в Чернігові вже демонтовано понад 130 незаконних металевих гаражів.

- Я звертаюся до всіх чернігівців, членів виконкому, депутатського корпусу з проханням щодо маленького, але зрозумілого напрямку. Давайте ми спільно розуміти, що в 21 столітті таких малих архітектурних форм як металеві гаражі потрошку, крок за кроком, потрібно позбуватися. І сприймати це з розумінням, як плюс для всіх, а не як мінус. Це плюс для міста, а значить, плюс для містян, всі від цього виграють. Коли гараж демонтують - для когось це розцінюється як втрата. Але якщо на території нашого міста буде 2000 металевих гаражів, зупинкових комплексів та інших МАФів незрозумілої форми, конструкцій та кольорів - то всі не здобудуть, а втратять від цього, - з такими словами Чернігівський міський голова ВладиславАтрошенко звернувся до всіх містян сьогодні під час засідання виконкому, на якому було дано згоду на знесення чергових 69 незаконно встановлених гаражів.

Міський голова підкреслив, що муніципальна варта має в ході виявлення та знесення незаконних гаражів діяти максимально коректно, але все-таки й виконувати свою роботу, бо вона необхідна.

- Прохання до цього ставитися все-таки з розумінням того, що ми не можемо відокремитися від усього світу, який уже позбавився цього явища, де немає розкиданих по місту металевих гаражів. Це загальносвітова тенденція і ми не можемо жити за якимись окремими правилами, окремою архітектурою і окремим порядками, - підкреслив міський голова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.