Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 листопада, 01:24:22

Говорили про запровадження електронного суду, оптимізацію судів, авторозподіл справ, нестачу кількості суддів

20.07.2018   10:03Агенцiя

19 липня у м. Чернігові відбувся третій захід – прес-сніданок, який зібрав представників судів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Нагадаємо, що серія заходів під назвою «прес-сніданки» відбувається за ініціативи ВГО «Комітет виборців України», та проходить у всіх регіонах України з метою підвищення обізнаності громадськості щодо стану судової реформи на місцевому та національному рівнях.

Спікером зазначеного заходу стала суддя-спікер Апеляційного суду Чернігівської області Харечко Любов Костянтинівна.

Вона розповіла присутнім, що судова реформа стартувала з 2016 року, направлена на забезпечення прав громадян та введена з метою спрощення судової системи і судочинства.

Говорили про запровадження електронного суду, оптимізацію судів, авторозподіл справ, нестачу кількості суддів в судах України та проходження суддями кваліфоцінювання. Згадали також і про нововведення: створення у системі судоустрою вищих спеціалізованих судів – Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Вищого антикорупційного суду.
Учасники прес-сніданку мали змогу задати питання та отримати на них відповіді від спікеру заходу.


Господарський суд Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 628 нових випадки COVID-19

Виявлено 628 нових випадки COVID-19 17:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 листопада в області зафіксовано 628 нових випадків COVID-19.

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини