Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 20:39:01

Говорили про запровадження електронного суду, оптимізацію судів, авторозподіл справ, нестачу кількості суддів

20.07.2018   10:03Агенцiя

19 липня у м. Чернігові відбувся третій захід – прес-сніданок, який зібрав представників судів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Нагадаємо, що серія заходів під назвою «прес-сніданки» відбувається за ініціативи ВГО «Комітет виборців України», та проходить у всіх регіонах України з метою підвищення обізнаності громадськості щодо стану судової реформи на місцевому та національному рівнях.

Спікером зазначеного заходу стала суддя-спікер Апеляційного суду Чернігівської області Харечко Любов Костянтинівна.

Вона розповіла присутнім, що судова реформа стартувала з 2016 року, направлена на забезпечення прав громадян та введена з метою спрощення судової системи і судочинства.

Говорили про запровадження електронного суду, оптимізацію судів, авторозподіл справ, нестачу кількості суддів в судах України та проходження суддями кваліфоцінювання. Згадали також і про нововведення: створення у системі судоустрою вищих спеціалізованих судів – Вищого суду з питань інтелектуальної власності та Вищого антикорупційного суду.
Учасники прес-сніданку мали змогу задати питання та отримати на них відповіді від спікеру заходу.


Господарський суд Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.