Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 08:14:30

Зобов’язано органи місцевого самоврядування привести у відповідність до вимог закону дитячі спортивні майданчики загального користування

20.07.2018   07:42Агенцiя

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді органами прокуратури області пред’явлено до суду 3 позови про визнання протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування та зобов’язання їх забезпечити належний облік, інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою дитячого дозвілля.

Необхідність звернення з позовами вказаної категорії виникло через неналежне утримання органами місцевого самоврядування дитячих майданчиків, які розташовано в місцях загального користування.
   
Зокрема встановлено, що на території Куликівського та Ріпкинського районів та міста Новгород-Сіверський у місцях проведення дозвілля розташовано більше 5 спортивних або ігрових дитячих майданчиків загального користування вартістю майже 300 тис. грн., технічний стан яких є неналежним.
   
Водночас органами місцевого самоврядування облік, інвентаризацію та паспортизацію вказаних об’єктів не проведено, що призводить до їх занедбаного стану та створює небезпечні умови для використання.
   
Наразі судами задоволено 3 позови прокурорів про приведення у відповідність до вимог законодавства функціонування 9 дитячих майданчиків вартістю понад 500 тис. грн.
   

Довідково: згідно із вимогами Закону України «Про благоустрій населених пунктів» підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади чи місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об'єктів благоустрою. Елементами об’єктів благоустрою є обладнання дитячих, спортивних та інших майданчиків.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.