Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 03:51:38

Зобов’язано органи місцевого самоврядування привести у відповідність до вимог закону дитячі спортивні майданчики загального користування

20.07.2018   07:42Агенцiя

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді органами прокуратури області пред’явлено до суду 3 позови про визнання протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування та зобов’язання їх забезпечити належний облік, інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою дитячого дозвілля.

Необхідність звернення з позовами вказаної категорії виникло через неналежне утримання органами місцевого самоврядування дитячих майданчиків, які розташовано в місцях загального користування.
   
Зокрема встановлено, що на території Куликівського та Ріпкинського районів та міста Новгород-Сіверський у місцях проведення дозвілля розташовано більше 5 спортивних або ігрових дитячих майданчиків загального користування вартістю майже 300 тис. грн., технічний стан яких є неналежним.
   
Водночас органами місцевого самоврядування облік, інвентаризацію та паспортизацію вказаних об’єктів не проведено, що призводить до їх занедбаного стану та створює небезпечні умови для використання.
   
Наразі судами задоволено 3 позови прокурорів про приведення у відповідність до вимог законодавства функціонування 9 дитячих майданчиків вартістю понад 500 тис. грн.
   

Довідково: згідно із вимогами Закону України «Про благоустрій населених пунктів» підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади чи місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об'єктів благоустрою. Елементами об’єктів благоустрою є обладнання дитячих, спортивних та інших майданчиків.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.