Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 17:39:20

Кримінальна поліція вирахували неповнолітнього "домушника"

20.07.2018   07:34

Поліцейські Прилуцького відділу поліції знайшли підлітка, який обікрав квартиру жительки Прилуцького району.

До Прилуцького відділу поліції звернулася із заявою жителька одного селищ району. Вона повідомила, що вдень поки її не було вдома невідома особа підібрала ключ до її квартири, проникла в помешкання та викрала 1900 гривень.

На місце події негайно виїхали поліцейські. Проаналізувавши всі деталі скоєного злочину та провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, поліцейські вийшли на неповнолітнього місцевого жителя.

В присутності родичів хлопець надав правдиві свідчення. Частину викрадених грошей вилучено та повернуто власниці.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове розслідування та перевіряється причетність крадія до інших подібних злочинів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини