Завершено досудове розслідування за фактом ухилення від призову на військову строкову службу
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення від призову на військову строкову службу.
Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше не судимий місцевий житель, будучи військовозобов’язаним та відповідно до протоколу військово-лікарської комісії визнаний придатним до військової служби, перебуваючи в приміщенні Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату, отримавши повістку про виклик для призову та відправки на строкову військову службу, всупереч п. 8 ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на зазначену у повістці дату без поважних на те причин до збірного пункту за вказаною вище адресою не прибув, тим самим ухилився від призову на строкову військову службу.
Дії зловмисника кваліфіковано ст. 335 КК України (ухилення від призову на військову строкову сліжбу).
Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років.
Чернігівська місцева прокуратура Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.